نکات کاربردی در مورد لباس سایز بزرگ مردانه


به یک دست لباس سایز بزرگ مردانه قانع نشوید!

نکته اول این است که شما به بیش از لباس برای پوشیدن نیاز دارید و این یک قطعیت استو به عبارت دیگر، شما دست کم به یک کمد پوشاک سایز بزرگ نیاز دارید. یکی از کارهایی که معمولا افراد دارای اضافه‌وزن انجام می‌دهندد این است که با نخرید لباس (به این امید که قرار است به زودی لاغر شوند) خود را شکنجه می‌دهند. این درست است که لازم دارید  تا خود را برای کاهش وزن ترغیب کنید اما این که برای مناسبت‌های مختلف لباس کافی نداشته باشید، شما را اندوهگین‌تر از قبل می‌کند؛ پس خود را آزار ندهید!

بنابراین، از لباس راحتی سایز بزرگ  برای پوشیدن در خانه گرفته تا لباس سایز بزرگ شیک و رسمی  برای رفتن به سر کار و شرکت در مراسم و مهمانی‌ها در کمد خود داشته باشید.

 

نکاتی درمورد پیراهن سایز بزرگ مردانه

در مورد استفاده از پیراهن‌ها قضیه کمی متفاوت است؛ به این صورت که اگر تمایل دارید تا پیراهن خود را داخل شلوار بگذارید و اضافه وزن زیادی هم دارید پیشنهاد می‌کنیم، این کار را ترک کنید. یکی از بهترین روش‌ها برای پنهان کردن چربی‌های اضافه این است که پیراهن مردانه سایز بزرگ  را روی شلوارتان بگذارید یا اینکه از مدل‌های امروزی پوشیدن پیراهن استفاده کنید. در برخی از این مدل‌ها، کمی از پیراهن‌ را داخل شلوار و کمی از آن را بیرون از شلوار می‌گذارند. این استایل هم شیک است و هم شما را از نگرانی بابت استایلتان نجات می‌دهد!

لباس ورزشی سایز بزرگ، همان چیزی که برای لاغر شدن نیاز دارید!

بهترین روشی که می‌توانید به سلامتی خود کمک کنید این است که ورزش را شروع کنید. برای اینکار هم حتما به دو تا سه دست لباس ورزشی خوب نیاز دارید اما وقتی سایز کسی بزرگ باشد، حتی این هم یک دردسر درست و حسابی است!

پیشنهاد ما این است که از لباس ورزشی های سایز بزرگ با خاصیت کشسانی استفاده کنید. این نوع لباس‌ها هم برای ورزش راحت هستند و هم دغدغۀ شما را برای سایز لباستان کاملا از بین می‌برند. نکتۀ دیگریکه باید به آن توجه داشته باشید این است که از کفش ورزشی استاندارد و مناسب استفاده کنید تا به ستون فقراتتان فشار نیاید.

دسته بندی: وبلاگ