چند نکته کاربردی درمورد استایل آقایان دانشجو


به‌ جای سویشرت از ژاکت استفاده کنید

نکته اول اینکه سال تحصیلی با فصول سرد سال هم‌زمان است و از این نظر دانشجویان به لباس‌های گرم نیاز بیشتری دارند. بنابراین، بهتر است استفاده از سویشرت های کلاه دار و اسپرت را جایگزین پلیورها و ژاکت های زیپ دار کنید. این کار استایل شما را کلاسیک‌تر و مردانه‌تر می‌سازد که برای محیط دانشگاه مناسب‌تر است؛ مثلا می‌توانید از ژاکت‌های کشباف زیپ‌دار استفاده کنید.

استایل دانشجویی با هودی را جدی بگیرید!

هودی‌ها یکی از انواع جدید لباس پاییزه به‌حساب می‌آیند که نه‌تنها بسیار پرکاربرد هستند، بلکه بسیار پرطرفدار هم هستند؛ با این وجود، باید بدانید آن‌ها را چطور ست کنید. برای ست کردن استایل دانشجویی با هودی، کفش اسپرت و شلوار جین بهترین گزینۀ ممکن است. بنابراین، اگر به استایل اسپرت علاقه‌ دارید، این استایل دانشجویی با هودی را جدی بگیرید.

به‌جای تیشرت از پولوشرت استفاده کنید

در ادامه تغییراتی که می‌توانید به استایلتان بدهید، باید بگوییم که برای استایل آقایان دانشجو، پولوشرت ها می‌توانند جایگزین‌های مناسبی برای تیشرت‌ها باشند. آن‌ها همان راحتی تیشرت‌ها را برای شما فراهم می‌کنند اما به دلیل داشتن یقه و همچنین جنس متفاوت، رسمیت بیشتری دارند. اگر دوست دارید تا استایلتان حالت رسمی‌تری پیدا کند، بهتر است دکمه‌های یقه‌تان را کامل ببندید.

به انواع پیراهن در استایل دانشجویی آقایان، توجه داشته باشید!

لازم نیست برای داشتن یک استایل جذاب دانشجویی حتما تیشرت یا پولوشرت بپوشید. پوشیدن یک پیراهن مردانه به رنگ روشن در کنار یک شلوار از جنس کتان تیره و یک جفت کفش کژوال چرمی می‌تواند ظاهر شما را جذاب، مردانه و در عین حال راحت و شیک سازد.

شلوارهای رسمی و نیمه‌رسمی به‌جای شلوارهای غیررسمی

شلوارهای جین پاره و شلوارهای کتان کوتاه جایی در مراکز آموزشی رسمی ندارند؛ پس بهتر است برای شروع، چند شلوار ساده جین و کتان تهیه کنید. شلوار جین مردانه، بهتر است که راسته، ساده و تیره‌رنگ باشند. استفاده از رنگ‌های سورمه‌ای یا زغالی کمک می‌کند تا لکه‌ها یا گرد و غبار خود را کمتر روی لباس نشان بدهند. شلوار جین‌های طرح دار، گلدوزی و تزیین یا حالت ابر و بادی یا زاپ‌دار به‌هیچ‌وجه مناسب محیط دانشگاه نیستند.

اهمیت کفش‌ها در استایل آقایان دانشجو!

با این که پوشیدن کفش‌ راحتی می‌تواند همیشه بهترین گزینه باشد اما از نظر ظاهر همیشه برای استایل آقایان دانشجو مناسب نیستند. درنتیجه، لازم است تا بنا انواع استایلی که برای خود در نظر گرفته‌اید، چند جفت کفش مناسب و راحت هم داشته باشید. بهترین کفش‌ها برای استایل دانشجویی پسرانه، کفش‌های کژوال چرمی است که هم فرم مناسبی برای حضور در دانشگاه دارد و هم کاملا راحت است و می‌توان به‌سادگی با آن مسافتی را پیاده‌روی کرد.

زمانی که قرار است تا در زمستان بوت بپوشید، بهتر است انواع باک یا چوکا را امتحان کنید. این مدل بوت با وجود کلاسیک بودن، این روزها با دیزاین جدید حالتی مدرن هم پیدا کرده‌اند. این باعث می‌شود تا استایل کژوال شما جذاب‌تر و در عین حال، کاربردی‌تر از همیشه باشد. استایل دانشجویی پسرانه لازم نیست خشک و رسمی باشد و این نوع بوت‌ها به داشتن یک استایل کژوال و مناسب به شما کمک می‌کنند.

دسته بندی: وبلاگ