۱۰ مدل جذاب تیپ تابستانه مردانه و پسرانه


سعی کنید لایه لایه لباس نپوشید!

پوشیدن لباس‌ به سبک لایه لایه، یکی از نکاتی است که در تابستان باید از آن پرهیز کنید. پوشیدن چند لایه لباس در روزهای گرم تابستان موجب بالا رفتن حرارت بدن می‌شود و در نتیجه زودتر عرق می‌کنید و احساس خوشایندی نخواهید داشت. پیشنهاد می‌کنیم در تابستان لایه لایه لباس پوشیدن را فراموش کنید اما اگر ترجیح می‌دهید سبک همیشگی لباس پوشیدنتان را در تابستان نیز داشته باشید، سعی کنید حتماً در لایه زیرین لباس‌ها از لباس سفید رنگ استفاده کنید تا گرما را به خود جذب نکند.

به سبک مونوکروم لباس بپوشید!

یکی از پیشنهاد‌های جذاب برای داشتن تیپ تابستانه لاکچری مردانه الهام گرفتن از سبک مونوکروم در لباس پوشیدن است. استایل مونوکروم به سبکی از لباس پوشیدن گفته می‌شود که در آن لباس‌های یک رنگ یا سایه‌های مختلف یک رنگ را بپوشید. این سبک لباس پوشیدن تیپ تابستانه شما را منحصربه‌فرد می‌کند و اگر لباس‌ها و رنگشان را به‌درستی انتخاب نمایید، در همۀ جمع‌ها درخشان ظاهر خواهید شد.

اضافه کردن ساعت لوکس مردانه به استایل مونوکروم شما جلوه زیبایی می‌بخشید و تیپ لاکچری شما را تکمیل می‌کند. اگر می‌خواهید دربارۀ استایل مونوکروم بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم مقالۀ «نکات مهم استایل مونوکروم، سرتا پا یک رنگ!» را در بانی‌مگ مطالعه نمایید.

تیشرت، عضو جدانشدنی تیپ اسپرت تابستانه مردانه!

تی‌شرت به‌عنوان یک آیتم جذاب در استایل مردانه با فرارسیدن روزهای گرم سال نقش اصلی جذابیت تیپ تابستانی شیک مردانه را ایفا می‌نماید. اگر در تابستان به دنبال لباسی راحت هستید، حتماً تیشرت بپوشید تا راحتی را در کنار جذابیت تجربه کنید. انواع تیشرت یقه‌گرد، یقه‌هفت، پولوشرت و … در رنگ‌ها و مدل‌های متنوع شیک را می‌توانید با شلوار‌های کتان و جین و حتی شلوارهای پارچه‌ای بپوشید و در تابستان بدرخشید.

یکی از ست‌های جذاب تابستانه مردانه، ترکیب تی‌شرت یا پولوشرت سفید با کتانی سفید و شلوار جین و کتان است؛ این ترکیب زیبا، گزینه جذابی برای تیپ اسپرت تابستانه مردانه به‌حساب می‌آید و شما را در مرکز توجهات قرار خواهد داد. فراموش نکنید که ساعت و عینک بهترین اکسسوری‌های مورد استفاده برای تکمیل این استایل خواهند بود.

زمان هنرنمایی پیراهن هاوایی رسیده!

پیراهن‌های فلورال یا همان هاوایی در این سال‌های اخیر میان آقایان محبوبیت قابل توجهی پیدا کرده است. این پیراهن‌ها به دلیل طرح‌های جذابی که دارند، گزینۀ ایده آلی برای درخشش در تابستان هستند. این پیراهن‌ها به دلیل جنس خنکی که دارند به پیراهن‌های تابستانه نیز معروف هستند و احساس خنکی، راحتی و جذابیت را برای شما به ارمغان می‌آورند.

این پیراهن‌ها را با شلوارهای کتان، پارچه‌ای و جین به زیبایی می‌توانید ترکیب نمایید. ترکیب پیراهن هاوایی با شلوارک مردانه، انتخابی مناسب برای حضور در ساحل دریا است که این مسئله سبب شده این پیراهن‌ها، نام پیراهن ساحلی را نیز به خود بگیرند. اگر تاکنون از این پیراهن جذاب در استایل خود استفاده نکرده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم حتماً پیراهن هاوایی را در تیپ تابستانه ۲۰۲۱ خود امتحان نمایید.

جذابیت پیراهن سفید مردانه را فراموش نکنید!

تصور کنید که فصل تابستان باشد و شما به دنبال لباسی خنک و جذاب باشید؛ به نظر شما چه چیزی درخشان تر و جذاب‌تر از پیراهن‌های سفید می‌تواند خنکی تیپ تابستانه مردانه را تضمین کند؟ پیراهن‌های سفید مردانه همیشه به‌عنوان یک انتخاب خاص می‌توانند جذابیت استایل مردانه را دوچندان کنند. تفاوتی ندارد که برای استایل کژوال یا استایل رسمی از این پیراهن استفاده کنید؛ پیراهن سفید خنکی و زیبایی را برای شما به همراه دارد.

از پیراهن سفید به‌عنوان لباس رسمی تابستانه مردانه می‌توانید استفاده نمایید؛ برای کامل کردن تیپ رسمی تابستانه خود، می‌توانید شلوار پارچه ای یا کتان را به همراه کفش‌های رسمی و تابستانه مردانه با پیراهن سفید ترکیب نمایید.

خرید پیراهن مرادنه

دسته بندی: وبلاگ